درباره راش

دوچرخه راش، انتخابی برای ساخت لحظه های شاد

برند راش در سال ١٣٩٢ با هدف تولید  و ارائه دوچرخه های باکیفیت و اقتصادی و سفارشی سازی شده برای قد و سایز ایرانیان معرفی و محصولات آن روانه بازار گردید. از جمله محصولات این برند می توان به تنوع بالا در سایز دوچرخه ها اشاره نمود. محصولات برند راش به پشتوانه دانش سی ساله تیم تحقیق و توسعه گروه شکاری خاطره یک خرید با کیفیت و اقتصادی و رضایت بخش برای خانواده ایرانی را به همراه داشته است.

لوازم مورد‌استفاده در دوچرخه‌های راش

اغلب لوازم به‌کاررفته نظیر ست‌های دنده در دوچرخه‌های راش از شناخته‌شده‌ترین کمپانی جهان یعنی شیمانو ژاپن تأمین می‌شوند. لوازم شیمانو ژاپن در ست‌های دنده و ترمز در دنیا پیشروست و در کنار کیفیت بالا از طول عمر بالایی هم برخوردار است؛ به این جهت ایدئال‌ترین ست‌هایی است که می‌توان از کیفیت آن‌ها اطمینان کامل داشت.

تکنولوژی ساخت بدنه

بدنه‌ی دوچرخه‌های راش بنا به نوع و سبک دوچرخه از موادی مانند آلومینیوم ۶۰۶۱، فولاد و همچنین منیزیوم تولید می‌شود و در اغلب بدنه ها ازمحبوب‌ترین آلیاژ، آلومینیوم ۶۰۶۱، ساخته می‌شود. این آلیاژ با داشتن وزن بسیار کم از مقاومت و شکل‌پذیری عالی برخوردار است؛ از این روی ایدئال‌ترین آلیاژ برای تولید دوچرخه‌های باکیفیت است. این امر باعث می‌شود که بدنه‌های تولیدشده از این آلیاژ از کیفیت بالا و زیبایی چشم‌نوازی برخوردار باشند.

برند راش در سال ١٣٩٢ با هدف تولید  و ارائه دوچرخه های باکیفیت و مقرون به صرفه و سفارشی سازی شده برای ایرانیان معرفی و محصولات آن روانه بازار گردید. محصولات برند راش به پشتوانه دانش سی ساله تیم تحقیق و توسعه گروه شکاری خاطره یک خرید با کیفیت و اقتصادی و رضایت بخش برای خانواده ایرانی را به همراه داشته است.

به آرزوهایت فکر کن و در راه آن قدم بردار

اطلاعات تماس: